• Narzędzia odporne na zużycie
 • Narzędzia górnicze
 • Wałeczki z weglików spiekanych
 • Wielkość czcionki
 • mała
 • średnia
 • duża

 • AKTUALNOŚCI

  ope体育在线投注-ope体育官网-ope体育电竞

  22 listopad 2012

  W grudniu zostanie udostępniony najnowszy, zaktualizowany kataloggeneralny firmy Mitsubishi Materials. Katalog został przygotowany zarówno wformie papierowej, jak i nowej, interaktywnej wersji online (e-papier).

  C005 General CatalogueW swym obecnym, piątym wydaniu katalog zawiera 1352 strony i przedstawia pełen asortyment narzędzi skrawających — ponad 30 000 produktów. Wykorzystaliśmy ponownie wypróbowany indeks z barwnymi oznaczeniami kategorii produktów, a także dodaliśmy trzy nowe zakładki w kolorach firmowych, aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z katalogu. Nowa, solidna twarda oprawa z dodatkową obwolutą ochronną prezentuje poziom wytrzymałości, jakiego można oczekiwać od wszystkich produktów firmy Mitsubishi.

  Katalog ma także wiele do zaoferowania pod względem treści, począwszy od nowych, innowacyjnych produktów, a skończywszy na rozszerzonym asortymencie produktów do toczenia, frezowania i wiercenia. Do produktów przedstawianych w katalogu należy płytka w nowym gatunku MC6025, który zapewnia wydajną i precyzyjną obróbkę stali. Płytka jest teraz dostępna w komplecie z łamaczem wióra.

  Kolejnym innowacyjnym produktem jest płytka w gatunku MP3025. Gatunek MP3025 zapewnia lepszą jakość powierzchni i dłuższą żywotność narzędzia w porównaniu z konwencjonalnym cermetalem. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii Zero-μ nowe frezy palcowe Smart Miracle oferują wyjątkowy poziom skuteczności obróbki materiałów trudnoobrabialnych. Do kompozytowych materiałów z włóknem węglowym oferujemy frezy palcowe serii DFC z powłoką diamentową, dostępne w wielu odmianach — do obróbki zgrubnej i wykańczającej.

  Nowe frezy czołowe typu AHX-S i AHX-W, przedstawione w katalogu, zapewniają niezrównaną skuteczność w obróbce żeliwa i stali. Unikatowe płytki 14-krawędziowe ułatwiają gospodarkę narzędziową i zapewniają wysoką produktywność.

  Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące produktów lub złożyć zamówienie na katalog, należy skontaktować się telefonicznie z: Mitsubishi Materials, MMC Hartmetall GmbH, Comeniusstrasse 2, 40670 Meerbusch, Niemcy, tel.: +49 (0) 2159 91 89 0 lub wysłać wiadomość e-mail na adres:

  Jeżeli mają Państwo pytania lub sugestie prosimy o kontakt.